Beşiktaş'ta flaş gelişme! Lucescu tesislerde

Şenol Güneş'in ayrılığı sonrası arayışta olan Beşiktaş’ta sürpriz bir gelişme yaşandı. Rumen çalıştırıcı Mircea Lucescu Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi.
Beşiktaş'ta flaş gelişme! Lucescu tesislerde
Şenol Güneş'in 1 Haziran tarihinde A Milli Futbol Takımı'nın başına geçeceği açıklandıktan sonra Beşiktaş yönetimi teknik direktör arayışlarına başlamış ve MirceaLucescu ile yaptığı görüşmelerden olumlu gelişmeler yaşamıştı.

Bu gelişmenin ardından, Rumen çalıştırıcının BJK Nevzat Demir Tesisleri'ni ziyaret ederek, siyah-beyazlı yöneticiler ve teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldiği ortaya çıktı.

Oğlu ile birlikte gelecek Beşiktaş'ın başına oğlu Razvan Lucescu ile birlikte geçmek isteyen ve bunu tesislerdeki buluşmada da dile getiren 73 yaşındaki Mircea Lucescu'nun yöneticilere çalışma planı hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

Ayrıca Lucescu ile Güneş'in, Beşiktaş ve Milli Takım'ın yeniden yapılanması konusunda görüş alışverişinde bulunduğu ifade edildi. Bilindiği gibi siyah-beyazlılar, maliyetleri düşürüp gençleşme politikasına dönüş yaparken Lucescu da yeni jenerasyon Milli Takım'ın ilk adımlarını atan isim olmuştu.

HABER YORUMLARI