Demirören Medyayı sarsan üst düzey ayrılık!

Geçtiğimiz yıl medya tarihinin en büyük satışı ile Doğan Grubu’nun elindeki gazete ve televizyonları satın alan Demirörenler’de işler içinden çıkılamaz bir hal alıyor.
Demirören Medyayı sarsan üst düzey ayrılık!
Borç batağında olduğu öğrenilen kurumun satışa çıkarıldığı iddia edilirken, sürekli birbirini izleyen ayrılık haberleri de iddiaları destekler nitelikte.

Medyaradar'ın ulaştığı son bilgilere göre ise Demirören Medya Gazete Reklam Satış Grup Başkanı Gürcan Korkmaz da bugün kurum ile yollarını ayırdı.

Korkmaz'ın yönetime istifasını sunduğu öğrenildi.SATIŞ SONRASI TERFİ ETMİŞTİ

Sektörde daha önce birçok ilke imza atan Korkmaz, büyük satış sonrası Hürriyet Reklam Satış Grup Koordinatörlüğü görevinden terfi ederek bu koltuğa oturmuştu.

Son 22 yılda 10 yıl Sabah Gazetesi, 7 yıl Ciner Grubu 4 yıl da Doğan Grubu ile çalışan başarılı isim bugün gazetelerde yan gelir olarak tarif edilen ekonomi, tarım, inşaat, organize sanayi zirveleri gibi uygulamaları ilk hayata geçiren kişiydi.

Gürcan son olarak, inşaat sektörü için gurbetçileri hedefleyen 79 Türk firmasının katıldığı Almanya'daki inşaat fuarını organize edenler arasında yer almıştı.

HABER YORUMLARI

  • iren: 20