Dilmen, TFF'nin yeni başkanını açıkladı

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Antalyaspor maçını değerlendirdiği sırada Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanının kim olacağına dair de flaş bir açıklamada bulundu.
Dilmen, TFF'nin yeni başkanını açıkladı
 Rıdvan Dilmen, NTV'de Galatasaray - Antalyaspor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Dilmen, maçı değerlendirdiği sırada Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanının kim olacağına da açıkladı.

Dilmen maç ile ilgili olarak, "Kendi evinde maç kaybetmeyen tek takım Galatasaray oldu. Seri olarak diyorum." yorumunda bulunarak "Galatasaray mutlaka gümbür gümbür gidecek gibi görünmüyor. Takılabilirler. Maça gelen seyirci sayısı da azalmaya başladı. Normalde full çekerdi." dedi.

"Şu puan farkını 3 büyüklerden biri olsa hemen 'şampiyon' derdim. Çok tecrübeli bir takım iyi de futbol oynuyorlar." açıklamasında bulunan Dilmen, "Ama Galatasaray ve Başakşehir mutlaka puan kaybedecektir. Galatasaray'ın bazı maçları çok farklı kazanabileceğini ama çok farklı da kaybedebileceğini düşünüyorum. Emre beklentinin altında kalınca Onyekuru, Feghuli, Diagne geri dönüşü olmayan oyuncular. Donk hamlesi çok doğru bir hamleydi. Galatasaray'ın savunma oyuncuları çok hata yapıyor. Şu andaki uyum probleminin görebiliyorum. Zamanlama hatası yapıyorlar ve çok uzaklar birbirlerine. Çok yakın oynamaları lazım. Luyindama ve Marcao çok uzak birbirine. Günümüz oyununda stoplerin ayağının biri çok iyi olmadı diğer ayağı ise normal olmalı. Arkadaki oyuncuların topu iyi oynaması lazım." ifadelerini kullandı.

nihat özdemir ve erdoğan ile ilgili görsel sonucu

"TFF BAŞKANI ÖZDEMİR, HAYIRLISI OLSUN"

Rıdvan Dilmen, programda geçtiğimiz hafta Yıldırım Demirören'in istifasının ardından boşalan Türkiye Futbol Federasyonu'nun başkanlık koltuğuna kimin oturacağını da açıkladı. Dilmen, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Nihat Özdemir'in adı geçiyor. Sanırım yönetimdeki arkadaşlar böyle bir karar aldı. Hayırlısı olsun." açıklamasında bulundu.

nihat özdemir ve erdoğan ile ilgili görsel sonucu

HABER YORUMLARI