HDP'li isim İmamoğlu'nu hedef aldı!

HDP'li Hasip Kaplan, Barış Pınarı Harekatı'na destek veren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.
HDP'li isim İmamoğlu'nu hedef aldı!
TSK), Suriye'nin kuzeyini teröristlerden temizlemek için başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na sorunsuz bir şekilde devam ediyor.

Operasyona yurdun dört bir yanından destek yağarken, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da operasyona ilişkin destek mesajı paylaşmıştı.

İmamoğlu, "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlatmış olduğu #BarışPınarıHarekatısebebiyle aklımız, kalbimiz bölgede. Tek dileğimiz tüm bölgeye barış ve huzurun bir an önce egemen olması. Silahlı Kuvvetlerimizin ve Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız, dualarımız askerlerimiz için." ifadelerini kullanmıştı.

HDP'LİLER İMAMOĞLU'NU HEDEFE ALDIHDP'li Hasip Kaplan, operasyona destek mesajı yayınlayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kaplan, ”TSK Başlatmadı, Askerimiz Mehmetçik yanınındayız edebiyatını bırakınız, AKP İktidarında Genelkurmay Başkanı dahil Binlercesi hapsedildi, Sesiniz çıkmadı, AKP+MHP İktidarı Kürtlere ve Halklara karşı İŞİD'e Can simidi olmak için Suriye'ye girdi, Şimdi Aynı saftasınız..!” ifadelerini kullandı.

ekran-alintisi-040.png

HABER YORUMLARI