Payitaht Abdülhamid dizisinden Gül ve Davutoğlu'na mesaj!

Payitaht Abdülhamid'in 85. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Abdülhamid kendisine ihanet edenlere öyle mesajlar verdi ki, akıllara Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun kurmak üzere olduğu partiler geldi.
Payitaht Abdülhamid dizisinden Gül ve Davutoğlu'na mesaj!
Payitaht Abdülhamid'in 85. Bölüm Fragmanı Yayında! Büyük Mücadele Başlıyor! Şivenaz'ın Sonu... Yorum Yap Yazdır Facebook'ta Paylaş Payitaht Abdülhamid'in 85. Bölüm Fragmanı Yayında! Büyük Mücadele Başlıyor! Şivenaz'ın Sonu... TRT 1'de Cuma akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına adeta hapsetti. Heyecan ve gerilim dolu son bölümün akabinde Payitaht Abdülhamid 84. yeni bölüm ekranlara geldi. Payitaht 85. yeni bölüm fragmanı ekranlarda. İşte, tarihimize ışık tutan, binleri ekranlara kilitleyen Payitaht yeni fragman... 08 Mayıs 2019 Çarşamba 18:33 Video Player ❯ Payitaht Abdülhamid 85 Bölüm 1. Tanıtım! 00:00 | 00:43 Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume. 0 0 Payitaht Abdülhamid; Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihin en çok merak edilen, en çok tartışılan ve dünyanın manipülasyon hamleleriyle gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid Han'ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, ES Film imzasıyla TRT ekranlarına taşıyor.

Payitaht Abdülhamid yeni fragmanı ile ekranlara geldi. Heyecanın, gerilimin, temponun yükseldiği, tuzakların ardı ardına sıralandığı yeni fragmanda; Abdülhamid Han, kendisine ihanet edenlere gözdağı veriyor.

Abdülhamid'in şu sözleri dikkat çekiyor.

“Gül ağacına su veririz. Lakin su hem güle yarar hem de dikene... Yanımızda yöremizde su verdiklerimiz diken olmaya meyletmişlerse sonunda mutlaka budarız!”

Dizideki bu sözler, AKP'den ayrılıp yeni parti kuracakları söylenen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve onlarla beraber hareket edenlere yönelik gözdağı mesajları olarak da algılandı..

İŞTE O SAHNE.. PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 85. BÖLÜM 2. FRAGMANMedyafaresi

HABER YORUMLARI