Ricardo Rodriguez, Galatasaray'a mı geliyor?

Galatasaray’ın İtalya’da Milan forması giyen Ricardo Rodriguez’i kadrosuna katmak istediği öne sürüldü.
Ricardo Rodriguez, Galatasaray'a mı geliyor?
Futbolcunun menajeri Gianluca de Domenico, Radyospor'a özel bir röportaj verdi. Ricardo Rodriguez, Galatasaray'a mı transfer olacak? Görüşme yapıldı mı? Bu soru Radyospor'da yanıt buldu. Ayrıca Domenico, Sekou ile ilgilenen Yeni Malatyaspor hakkında dikkat çeken bir transfer açıklamasına imza attı. Tüm gelişmeler ve detaylar haberimizde…

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Ricardo Rodriguez'in menajeri Gianluca de Domenico şunları söyledi:

Benzer Haberler

Gianluca de Domenico: "Galatasaray'ın Brugge ile oynadığı maçı yerinde izledim"

Evet, Galatasaray'ın davetlisi olarak İstanbul'a geldiğim ve Brugge maçını izlediğim bilgisi doğru. Galatasaray'ın Club Brugge ile oynadığı maçı yerinde izledim. Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde nasıl oynadığını görmek istedim. Mükemmel bir stadı ve taraftarı var. Bunu görmek güzeldi. Üzüldüğüm bir şey var. O da Galatasaray'ın 1 puan alması. Galatasaray açısından iyi olmayan bir akşamdı. Onun dışındaki şeyler hoşuma gitti.

Hakan Çalhanoğlu, Ricardo Rodriguez'e referans oldu

Hakan Çalhanoğlu, Ricardo Rodriguez'e referans oldu

Ricardo Rodriguez'in Türkiye'ye ocak ayında gelme olasılığı var tabi. Türkiye'nin Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi büyük kulüpleri var. Elbette Ricardo Rodriguez'in de Türkiye'ye karşı düşüncesi pozitif. Milan'da Hakan Çalhanoğlu, Rodriguez'e referans oldu. Hakan ona, “Türkiye'deki büyük kulüplerde oynayabilirsin” dedi. Bu önemli. Ricardo, Milan'da şu anda istediği süreyi alamıyor. Türkiye'ye de sıcak bakıyor ve elbette Türkiye'deki büyük kulübe transferi ister.

"Galatasaray'ın benimle Rodriguez ile ilgili bir teması olmadı, olursa değerlendiririz"Türkiye'de Galatasaray'ın dışındaki diğer kulüplerin de büyüklüğünün farkındayız. Buna saygı duyuyoruz. Ayrıca Fatih Terim, Milan'da çalıştı. Milan ile İyi ilişkileri var. Ben Galatasaray'ın İstanbul'da oynadığı maçtaki atmosferini çok beğendim. Galatasaray'daki her futbolcu oynamayı ister. Bu önemli bir seçenek. Ama Galatasaray'ın benimle Rodriguez ile ilgili bir teması olmadı. Olursa değerlendireceğiz. Ocak ayında koşullar oluşursa elbette biz transfer görüşmesine açığız.

HABER YORUMLARI