Sakarya'daki patlama sonrası AKP'li başkan istifa etti

AKP Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, partisinde "teşkilat bilinci ve dava bilincim ile örtüşmeyen olumsuz tavırların yaşanması" nedeniyle istifa etti.
Sakarya'daki patlama sonrası AKP'li başkan istifa etti
Hendek'teki havai fişek fabrikasında 7 işçinin kaybettiği patlamanın ardından AKP'nin ilçe teşkılatından ilginç bir istifa kararı geldi.

AKP Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa etti. Fide, “ilçede teşkilat ve dava bilinci ile örtüşmeyen olumsuz tavırların yaşandığı” gerekçesiyle bu kararı aldığını söyledi.

Fidan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a inanarak başladığım bu dava yolunda Cumhurbaşkanımızın çalışmalarını azmini ve inancını göz önünde bulundurarak İlçemizde teşkilat bilinci ve dava bilincim ile örtüşmeyen olumsuz tavırların yaşanması ve şahsımın da bu duruma katkı sağlayamıyor olmasından dolayı mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Hendek Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden istifa ettiğimi belirterek bu dava yolunda her daim gece gündüz Cumhurbaşkanımızın emrinde ve izinde olmaktan onur duyacağımın bilinmesini ister saygılarımı sunarım”

HABER YORUMLARI