Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan istifa etti!

Show TV de genel müdürlük görevini sürdüren Suavi Doğan bu sabah yaptığı açıklama ile görevinden istifa etti! Doğan'ın yerine Show Tv Kurumsal iletişim direktörlüğü görevini sürdüren Esra Baydar getirildi.
Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan istifa etti!
Show TV'den yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

2007 yılından itibaren Ciner Grubu'nda Kanal 1 ve sonrasında Bloomberg HT'de üst düzey yöneticilik yapan, 2013 yılından itibaren önce C Yapım, sonrasında Show TV Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenen ve Ocak ayı sonu itibariyle aramızdan ayrılarak, başarılı kariyerini farklı projelerle devam ettirmek isteyen değerli çalışma arkadaşım Semih Suavi Doğan'a bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, izleyeceği yeni yolda da başarılarının devamını diliyorum.

Esra Baydar, Show TV'nin yeni genel müdürü oldu

Esra Baydar, Show TV'nin yeni genel müdürü oldu

Bu vesile ile kendisinden boşalan Show TV Genel Müdürlüğü görevine, halen Ciner Yayın Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Esra Baydar atanmıştır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu olan Baydar, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler alanında tamamlamıştır. 2004 yılından bu yana Ciner Grubu'nun medya şirketlerinde Kurumsal İletişim departmanlarının yöneticiliğini üstlenen Esra Baydar'a yeni görevinde başarılar diliyorum.

Suavi Doğan ise çalışma arkadaşlarına yazdığı duygu dolu mektupta böyle veda etti:

Değerli çalışma arkadaşlarım

Geçtiğimiz 5 yıl boyunca sizlerle birlikte çalışmak benım için büyük gururdu.

Şimdi olduğum yerden geriye dönüp bakınca, temposu çılgınca geçen bu muhteşem yıllarda sizlerle beraber yaptığım bu eşsiz yolculuğun hayatımın en kıymetli tecrübesi olduğunu daha net görüyorum.

Bunca çabanın sonunda Show TV'nin geldiği noktayı görünce gurur duymamak mümkün değil.

Ancak bazen vites küçültmek gerekiyor ve ben tam da bu noktadayım.

Şimdi dışarıdan bir seyirci olarak Show TV'yi takip edip, kanalın yeni başarılarıyla gururlanıp ben de oradaydım demek zamanı.

25 yıl boyunca çeşitli zamanlarda hem yapımcı hem de yayıncı olarak hizmet ettiğim ve beni bir televizyoncu olarak inanılmaz geliştiren bu kurumun soyağacında adımın olmasının benim için büyük bir onur olduğunu bilmenizi isterim.

Bu vesile ile sadece Show TV değil, 12 yıllık ciner Yayın Holding maceramın her döneminde yolumu açan ve desteğini bir gün bile eksik hissetmediğim Sayın Didem Ciner'e saygı ve sevgilerimi sunmak isterim. Benim için unutulmaz yıllardı. Hatalarım olduysa affola.

Bizlere böyle bir çalışma alanı yarattığı ve teslim ettiği için Sayın Turgay Ciner'e saygılarımı iletiyorum. Sayelerinde buradan, zihnimde dünya kadar tecrübeyle ayrılıyorum.

Ayrıca her zaman bize hoşgörüyle yaklaşıp, tecrübelerini esirgemeyen Sayın Kenan Tekdağ'a da çok teşekkür ederim,

Ve sevgili ekibim,

Ne olduysa beraber oldu, ne yaptıysak beraber yaptık. İyigün de bizim kötü gün de.

Bayrağı devrettiğım sevgili arkadaşlarım Sn. Aynur Demirtaş ve Sn. Esra Baydar iıe benimle yakaladığınız uyumu yakalayacağınızdan ve onlarla beraber yeni fenomenler yaratacağınızdan en ufak bir şüphem yok.

Kaynak:Medyatava

HABER YORUMLARI