’SİZİ ATEŞLE YIKAYACAĞIM!' TRUMP, MESİH, KAN, KOVA, AKREP!

“Trump, Tanrı’nın tercihi. Onu göndermek için bütün bir gün çalışabilirler, ama gönderemeyecekler. Tanrı dedi ki...''
’SİZİ ATEŞLE YIKAYACAĞIM!' TRUMP, MESİH, KAN, KOVA, AKREP!
Hatırlanacağı üzere Notre Dame Katedrali'nin yıkılmasının ardından 2012 yılı yapımı I Pet Goat 2 isimli çizgi film yeniden gündeme gelmişti. Nedeni ise 7 yıl önce bu filmdeki sahne ile 2019'da Katedrali'nin yanma ve yıkılış sahnelerinin aynı olması idi.Hem 2012 yılında hem de Katedral'in yanmasının ardından tekrardan birçok farklı dillerde de analiziler yapıldı. Genelde birçok analizci aynı/farklı noktalara değindi.

Ancak Türk medyası ve komplo teorisyenleri bu filmi İlluminati'nin bir mesajı, tehdidi vs… olarak değerlendirdi.

Oysa ki 2012 yılında çok ciddi bir MESİH'i mesaj vermişti bu film. Ve küresel sistemin/İlluminati'nin çöküşünü işlemişti.

Yine birçok kişinin bu noktaları kaçırdığını ve Üstad'ın bahsettiği İSEVİ uyanışın yavaştan başladığının işaretlerinin olduğunun bir göstergesiydi ve yıl olarak 2012 seçilmesi de önemliydi. Aşağıda detaylı olarak bahsetmeye çalışacağız inşallah.

Sizlerin de birçok noktasını bildiğiniz filmdeki sahneleri tekrarlayarak ve kare kare anlatarak bazı gözden kaçırılan günümüze bakan noktalarına değinmek istiyorum. Zira zamanın ahirinde olduğumuz için varlığı-sistemi/bütünü o vakte göre yorumlamak gerekiyor. Nitekim film yapımcıları da farklı bir ahir zaman okuyuşu yapmışlar ve tüm dini noktalara göndereme yaparak hareket etmişler.

Makaleyi okumadan önce hatırlamak adına 7 dakikalık filmi yeniden izleminizi tavsiye ederim. (Bu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=xFJh_GBoVkE)

&

1)Film ilk sahneyi bir keçi sembolüyle açıyor. Ve sol üst arkada tarafta ise ikiz kulelerin yanıyor olması konulmuş…Ki, ikiz kuleler ayrıca iki kez daha özellikle vurgulanıyor.

Özellikle keçi sembolünün kullanılmasının birçok nedeni var. Keçi kadim öğretide kovulmuş melektir ve ismi de AZAZEL'dir. Ve bu konuda birçok farklı görüşte beyan edilir.

Misal, İbni Kuteybe'ye göre, İblis'in isimlerinden biridir. Hallac-ı Mansur'a göre de Adem'e secde etmediği için azledilmiştir. Abdullah bin Abbas göre ise AZAZİL, meleklerin en bilgili olanıydı ve bir zamanlar yeryüzünde kötü cinlerle savaştı, sonra gururlandı ve Adem'e secde etmedi. (Nitekim İlluminati'de ilk başta iyi niyetle başlamıştı)

Hristiyan kaynaklarında ise; Hristiyanlığa bağlı bir tarikat Allah'ı reddederek, Azazel'e tapmaya başlamıştı. Bu tarikat buna ne Azazel ne de şeytan der. Ve Azazel'e Baphomet ismini verirler. Sonrasında da figür haline getirilir. Ve o dönem de birçok Hristiyan bu tarikatı lanetler ve keçi simgesinden kaçar. Ve keçi artık şeytanı temsil eden bir kavram olarak görülür…

Nitekim filmde de keçinin alnındaki BARKOD numarası da: 666

&

2)Film'in ikinci karesinde ise kuklayı yöneten dolar işaretli kanlı bir el yer alıyor. Ve kuklanın altında ise BUSH.Bu sahne çok önemli bir sahnedir. 11 Eylül saldırısının yapıldığı günü inceleyenler bu sahneyi aşağıda hatırlayacaklardır.Evet, bir okul, siyahi bir kadın ve Bush. Ve kulağına 11 Eylül saldırısının yapıldığın bilgisinin verildiği o an. Üstteki sahneye aynen koymuşlar.

Bir el ve paranın kuklası olarak sembolize edilen Bush'un hedefe konulması çok önemli bir ayrıntı.

Zira Bush ailesi basit bir aile değil. Dünyayı yöneten 20-25 arası aileden biri ve 2 ABD başkanı çıkardılar ve aile'den birçok senatör var. Nitekim Bush'un dedesinin geçmişi de Rockfeller ailesi ilişkili. Yani dede Bush'un çelik sektöründe önünü açan ve büyüten, sistemi kuran baş baron Rockfeller.

Makalenin devamı ve tamamı için tıklayın: https://www.patreon.com/posts/27461255

HABER YORUMLARI

  • Fatma yalçın: Muhteşemdi. İnşaAllah hz isayı bekliyoruz. Yanlız bu sondaki epifiz bezini nasıl temizleyeceğiz.